O portálu

Tento portál je přímou podporou jak autorizovaným dealerům, autobazarům, ale i koncovým klientům. Všichni tak mají možnost prostřednictvím portálu PROTIUCTOVEVOZY.CZ výhodně prodat své stávající vozidlo a koupit výhodně nové. Jak se říká "dvě mouchy jednou ranou" a výhodami.

Prvotním záměrem bylo vytvořit specializovaný portál, který bude výrazně odlišný od ostatních běžných auto-moto portálů. To se podařilo.

Na portálech www.protiuctovevozy.cz a www.autozaauto.cz tak naleznete nabídku jak prodejců a uživatelů, tak i nabídky ve fázi ocenení tj. auta, o jejichž prodeji se právě jedná a Vy takmůžete ovlivnit jejich prodej.

Prodejci zde tak mohou umístit nabídku vozidel svých zákazníků a tím jim nabídnout nadstandartní služby s výsledkem dosažení co nejlepší ceny za jejich protiúčtový vůz.

Zákazníci tak získají možnost co nejvýhodněji a bez starostí prodat své stávající vozidlo - viz. "výhody PRODAT" a zároveň i koupit nové vozidlo - viz. "výhody KOUPIT" prostřednictvím ověřených prodejců - viz. "ověření PRODEJCI"